Movies
Ratings
80
The PrestigeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
SnitchRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0