Movies
Ratings
259
Journey from GreeceRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.0
Happy HourRated ★ 5.0
AloftRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.5
IntermissionRated ★ 5.0
Watching the DetectivesRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 1.0
AnnetteRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
For SamaRated ★ 4.5
Waltz with BashirRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 5.0