Series
Ratings
48
Twin PeaksRated ★ 4.5
SalemRated ★ 3.5- CarnivàleRated ★ 5.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Junji Ito CollectionRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0