Movies
Ratings
289
The MatrixRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 0.5
HappyendRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The RosesRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0