Movies
Ratings
685
Crows ZeroRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
ChawRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 5.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 5.0