Series
Ratings
156
Mengfei Comes AcrossRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Neko ZamuraiRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0