Titles you rated
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5- ChupachupsRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0