Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PielesRated ★ 2.5
PicnicRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0- VirusRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5