Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
King of DesertRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5