Movies
Ratings
234
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 2.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0