Movies
Ratings
358
HerculesRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0