Titles you rated
About TimeRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0