Movies
Ratings
20
BraveheartRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0