Movies
Ratings
441
The Great GatsbyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0