Series
Ratings
131
Tiny House NationRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 5.0
The L WordRated ★ 4.5
The L WordRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- The Future DiaryRated ★ 3.5
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.5
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 2.5- 유니미니펫Rated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 1.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Legend of KorraRated ★ 2.5