Titles you rated
AuditionRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5