Series
Ratings
15
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0