Movies
Ratings
94
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5