Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
StreamingRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0- Jeong-sunRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
JarheadRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Me and MeRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0