Series
Ratings
40
ChernobylRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0