Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0