Movies
Ratings
897
AssassinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Intimate EnemiesRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
Man in LoveRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5