Movies
Ratings
391
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
The CrucibleRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
HyakuemuRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0