Titles you rated
Extreme JobRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
HulkRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.5
The Royal TailorRated ★ 2.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
PredatorRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
The RingRated ★ 3.0