Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 5.0
The Powerpuff Girls MovieRated ★ 5.0
CasperRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0