Series
Ratings
41
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0