Titles you rated
The IrishmanRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
DreddRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5