Movies
Ratings
395
ExitRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5