Movies
Ratings
357
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The NunRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 1.0- As the Gods WillRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0