Series
Ratings
20
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 2.0
In Time With YouRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 0.5