Series
Ratings
26
Oats StudiosRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0