Movies
Ratings
513
TitanicRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5