Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0