Titles you rated
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
Welcome to the SticksRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0