Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.0
Lovers of the Red SkyRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0