Movies
Ratings
71
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
RageRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Saw IVRated ★ 2.5