Titles you rated
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 1.0
CasperRated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5