Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 2.5
LucaRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5