Series
Ratings
31
D.P.Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0