Series
Ratings
82
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.5