Titles you rated
Because I Love YouRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0