Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
Penguin HighwayRated ★ 2.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
JoylandRated ★ 4.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
FranceRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 3.5
Bergman IslandRated ★ 4.0