Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 1.5
IdentityRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 1.5
The Perfect EducationRated ★ 1.0
HellcatsRated ★ 0.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5