Series
Ratings
14
Oh My GhostRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0