Titles you rated
Voice season1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Just YouRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0