Movies
Ratings
301
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 2.5- Nothing Ever Really EndsRated ★ 5.0
In Front of Your FaceRated ★ 4.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Milan Kundera – From the Joke to InsignificanceRated ★ 4.0
The Hill of SecretsRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 2.0
TomboyRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0
Who are You?Rated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Asako I & IIRated ★ 2.0
Drive My CarRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
April FoolsRated ★ 4.5
We Are Little ZombiesRated ★ 4.0