Series
Ratings
12
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0