Titles you rated
MaborosiRated ★ 5.0
Ten MonthsRated ★ 5.0
TekkonkinkreetRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
37 SecondsRated ★ 4.0
Nappily Ever AfterRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0