Movies
Ratings
85
AnnetteRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.5
SwallowRated ★ 4.5
Welcome to the RileysRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The DandelionsRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
Run Lola RunRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0