Movies
Ratings
231
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5